افتتاح پایگاه نهج‌البلاغه‌خوانی ویژه بانوان در مشهد

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، پایگاه نهج‌البلاغه‌خوانی مختص بانوان با حضور محمدرضا اشکذری، دبیر مرکز توسعه فرهنگ قرآن و نهج‌البلاغه کشور و مدیر کانون گل‌های فجر خراسان هشتم تیرماه در مشهد آغاز به کار کرد.
بر اساس این گزارش، در این جلسه که با حضور حدود ۴۰ نفر از بانوان مشهدی همراه بود، حجت‌الاسلام حسین رسولی، معاون کانون گل‌های فجر خراسان نیز بیاناتی را ارائه کرد.
محمدرضا اشکذری، دبیر مرکز توسعه فرهنگ قرآن و نهج‌البلاغه کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم فراگیری و رفع مهجوریت از نهج‌البلاغه عنوان کرد: ما به عنوان کسی که افتخار بردن نام امیرالمؤمنین(ع) را داریم، با بی‌تفاوتی‌هایمان در حق این کتاب ظلم روا داشته‌ایم.

وی یادآور شد: این پایگاه با هدف تحقق بخشیدن به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه نهج‌البلاغه نیز باید همچون قرآن قرائت شود، بازگشایی شد تا ان شاءالله این حرکت در سطح شهر مشهد گسترش یافته و منشأ برکات باشد.
مدیر کانون گل‌های فجر خراسان در ادامه ابراز کرد: پایگاه نهج‌البلاغه‌خوانی مختص بانوان بوده و به سرپرستی بانوقیداری فعالیت خواهد کرد.