آغاز طرح کشوری ویژه توزیع گزیده حکمت‌های نهج‌البلاغه و قرآن از مشهد

جمعه 15 خرداد 1394 11:37 شماره خبر : 3310518

گروه فعالیت‌های قرآنی: دبیر توسعه فرهنگ قرآن و نهج‌البلاغه در ورزش کشور از آغاز طرح ویژه توزیع گزیده حکمت‌های نهج‌البلاغه و قرآن، در قالب تابلو از مشهد خبر داد.

محمدرضا اشکذری، دبیر توسعه فرهنگ قرآن و نهج‌البلاغه در ورزش کشور در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، از آغاز طرح کشوری ویژه توزیع گزیده حکمت‌های نهج‌البلاغه و قرآن، در قالب تابلو در مشهد خبر داد و گفت: جامعه در تربیت مبلغان دینی کم‌کاری کرده است، از این رو نمی‌توان برای هر پایگاه، یک مبلغ اختصاص داد.

وی ادامه داد: از این رو تابلوهایی با محتوای گزیده حکمت‌های قرآن و نهج‌البلاغه به دفاتر و بنگاه‌های معاملاتی، موسسات، نمازخانه ادارات و کسبه با 110 حکمت ارائه می‌شود که به صورت هفتگی این حکمت‌ها تغییر داده می‌شود.

دبیر توسعه فرهنگ قرآن و نهج‌البلاغه در ورزش کشور هدف از اجرای این طرح را بالا بردن بصیرت جامعه با تکیه بر فرهنگ قرآن و نهج‌البلاغه دانست و اظهار کرد: فردی که به صورت هفتگی حکمت‌ها را تغییر می‌دهد، یک مبلغ محسوب می‌شود، همچنین وی با علاقه مندی به قرآن و نهج البلاغه، در خانواده خود نیز، تبلیغ را آغاز می‌کند.

وی با اشاره به کشوری بودن طرح ویژه توزیع گزیده حکمت‌های نهج‌البلاغه و قرآن، در قالب تابلو، عنوان کرد: این طرح از استان خراسان رضوی برگزار شده و همزمان به تهران نیز ارائه شده است و پس از آن در سایر استان‌ها نیز گسترش می‌یابد.

نظر شما

ارسال شده توسط : مدیر سیستم - تاریخ درج : 1394/4/6 8:32:0

تبلیغات

کانال کانون Nahje , @Nahj_gf@ با ما همراه باشید

آمار وب سایت

تـعداد بــازدیـد کل : 365795
تعداد بـازدید سال : 37759
تـعداد بــازدیـد ماه : 87
تعداد بازدید هفته : 1513
تعداد بازدید دیـروز : 515
تعداد بازدید امـروز : 87
تـعداد کـل مطالب : 54
تعداد افـراد آنــلاین : 13