اجرای طرح ورزش در سایه قرآن و عترت در شهرستان زاهدان

برگزاری همایش «ورزش در سایه قرآن و عترت» در سیستان و بلوچستان

گروه فعالیت‌های قرآنی: دبیر توسعه فرهنگ نهج البلاغه در ورزش کشور گفت: به‌منظور ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه ورزشی، همایش «ورزش در سایه قرآن و عترت» ۷ و ۸ اسفندماه در سیستان و بلوچستان برگزار شد.

محمدرضا اشکزری، دبیرتوسعه فرهنگ نهج البلاغه در ورزش کشور و مدیرعامل کانون گل‌های فجر خراسان رضوی در گفت وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از سیستان و بلوچستان گفت: به‌منظور ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه ورزشی، همایش « ورزش در سایه قرآن و عترت» 7 و 8 اسفندماه در سیستان وبلوچستان برگزار شد.
دبیر توسعه فرهنگ نهج البلاغه در ورزش کشور اظهار کرد: این همایش شامگاه پنجشنبه 7 اسفند، بعد از نماز مغرب و عشا با حضور قهرمانان و پهلوانان استان در باشگاه خیامیان زاهدان و جمعه 8 اسفند، ساعت 10 صبح در باشگاه حمزه سیدالشهدا شهرستان زابل برگزار شد.
وی افزود: این طرح با هدف توسعه فرهنگ دینی، انس ورزشکاران با قرآن کریم و کتاب نهج البلاغه و زمینه سازی برای تحقق ورزش دینی در سطح کشور برگزار می‌شود، که بحمدالله مورد استقبال فراوان جامعه ورزشی استان‌ها قرار گرفته است.
اشکزری اظهار کرد: این طرح با همکاری معاونت فرهنگی وزارت ورزش و دارالقرآن الکریم سازمان تبلیغات اسلامی کشور در استان‌های مختلف برگزار می‌شود

شنبه 9 اسفند 1393 10:42 شماره خبر : 2908613

ارسال شده توسط : مدیر سیستم - تاریخ درج : 1393/12/10 11:43:0

تبلیغات

کانال کانون Nahje , @Nahj_gf@ با ما همراه باشید

آمار وب سایت

تـعداد بــازدیـد کل : 365860
تعداد بـازدید سال : 37824
تـعداد بــازدیـد ماه : 152
تعداد بازدید هفته : 1578
تعداد بازدید دیـروز : 515
تعداد بازدید امـروز : 152
تـعداد کـل مطالب : 54
تعداد افـراد آنــلاین : 21