طرح ورزش در سایه قرآن و عترت در سبزوار برگزار شد

ورزش باستانی با نگاه قرآنی؛

طرح ورزش در سایه قرآن و عترت در سبزوار برگزار شد

گروه اجتماعی: طرح ورزش در سایه قرآن و عترت در باشگاه پوریای ولی سبزوار با حضور مسئولان و پیشکسوتان استانی برگزار شد.

محمدرضا اشکذری، دبیر توسعه فرهنگ نهج البلاغه در ورزش پهلوانی کشور در‌ گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی با اشاره به سابقه 10 ساله این طرح اظهار کرد: طرح ورزش در سایه قرآن و عترت سوم بهمن‌ماه در باشگاه پوریای ولی سبزوار با حضور مسئولان و پیشکسوتان استانی برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این طرح را تداوم و ایجاد بسترسازی فرهنگ قرآنی در جامعه دانست و عنوان کرد: این طرح از طرف وزارت ورزش و جوانان و معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برای بالابردن سطح علمی و قرآنی ورزشکاران در سطح کشور انجام می‌شود.

اشکذری با اشاره به استقبال مردم طی مدت 10 سال استقبال از این طرح، ابراز کرد: این امر نشان دهنده این است که هنوز هم ورزش باستانی و پهلوانی در بین مردم از جایگاه خوبی برخوردار بوده و مردم نسبت به آن توجه دارند.

دبیر توسعه فرهنگ نهج‌البلاغه در ورزش پهلوانی کشور، گروه سنی شرکت کننده در این طرح را جوانان و بزرگسالان دانست و بیان کرد: طرح ورزش در سایه قرآن و عترت که توسط مرکز توسعه فرهنگ قرآن و نهج‌البلاغه و ورزش مساجد کشور برگزار می‌شود، توانسته جوانان بسیاری را جذب کند.

یادآور می‌شود، در این مراسم ضمن یادبود از مرحوم سیدحسین نقیب‌زاده مرشد بین‌المللی کشور و خسرو جلالی به عنوان ریاست هیئت ورزش باستانی سبزوار معرفی شد.

شنبه 4 بهمن 1393 11:52 شماره خبر : 2757647

ارسال شده توسط : مدیر سیستم - تاریخ درج : 1393/12/10 11:43:0

تبلیغات

کانال کانون Nahje , @Nahj_gf@ با ما همراه باشید

آمار وب سایت

تـعداد بــازدیـد کل : 365852
تعداد بـازدید سال : 37816
تـعداد بــازدیـد ماه : 144
تعداد بازدید هفته : 1570
تعداد بازدید دیـروز : 515
تعداد بازدید امـروز : 144
تـعداد کـل مطالب : 54
تعداد افـراد آنــلاین : 23